משרד עורכי דין ברעננה טלפון 09-7486193
עורכת דין עמליה כהן פרנק

רשלנות רפואית באבחון מחלה

אנשים רבים מבקשים לבדוק את מצבם הבריאותי, להקדים תרופה למכה, להבין מהו מקור הכאב, לבחון חלופות לתרופות, לעבור בדיקות שגרתיות וכדומה. על כן, לא פעם מגיעים מטופלים לרופא- אם על מנת לעבור בדיקה ואם על מנת לבחון ממצאי בדיקה. בפגישה זו אמור הרופא לעבור על כלל התסמינים, להתייחס להיסטוריה הרפואית, לבחון תרופות שנלקחות באופן קבוע, ולתת אבחון ואף הפנייה. כאשר אותו אבחון נמצא שגוי- מדובר על רשלנות רפואית! אבחון רשלני מייצג מצב חמור, כיוון שהוא עלול להוביל להידרדרות במצב, לדחייה של טיפול, להחמיר סיבוכים וכדומה.
 
רשלנות רפואית באבחון מחלה
עברת רשלנות רפואית?
לייעוץ אישי ללא התחייבות מלא
פרטים ומיד נחזור:


מאות תביעות בכל שנה


בישראל מתקבלות בשנה כמאות תביעות (כנגד מוסדות רפואיים או רופאים ספציפיים) בגין אבחון מחלה שגוי, ורבות מהן נמצאות כמוצדקות. אם ניקח לדוגמה מקרה בו רופא אינו אבחן כראוי תסמינים של גידול בעל תסמינים מובהקים, אותו רופא עשוי לצאת אשם ב"אבחון מחלה רשלני". בנוסף ככול שעיתוי הגילוי של מחלה מתגלה יותר מאוחר, כך ההאשמה תהיה יותר חמורה.
 

סכום פיצוי מרבי


אם גם אתם סובלים מבעיה רפואית וחושבים שהיא הייתה יכולה להימנע לו הרופא היה מגיב באופן שונה בעת האבחון, יש לכם סיכוי לזכות בתביעת רשלנות. כיצד תדעו אם אכן העובדות עומדות לטובתכם? באופן פשוט ומקצועי! אתם מוזמנים להיעזר בגוף מנוסה בתחום, מוזמנים לפנות אל משרדי "עורכי הדין עמליה פרנק כהן". עורכת הדין עמליה פרנק כהן עובדת בתחום הרשלנות למעלה מ30 שנה, ועל כן מכירה מקרוב את התחום, יודעת כיצד לתפעל מגוון סיטואציות וכיצד היא יכולה להוציא את סכום הפיצוי המרבי. כבר בשיחת ייעוץ ראשונית תוכלו לדעת מהם הסיכויים שלכם, וכיצד יש לפעול על מנת להרוויח את המרב- כי כך זה שמדובר על מקצועיות שמשולבת עם אכפתיות כנה.
 

ייעוץ מקצועי


לסיכום, אבחון מחלה הנו הליך מהותי שאם הוא נפגם, הוא עשוי להוביל להידרדרות במצב הגופני, ועל כן טוב לדעת שניתן להשיג צדק- גם להעמיד את הרופא המאבחן על טעותו וגם לקבל סכום כספי שיעזור בהליך השיקום וההתמודדות. פנו עוד היום אל עורכת הדין עמליה פרנק כהן המנוסה בתחום, ותקבלו ייצוג מקצועי ורווחי.  
 
רשלנות רפואית  |  עורך דין תאונות דרכים  |  תמ"א 38  |  חוזים ומקרקעין  |  דיני עבודה  |  נזיקין וביטוח

משרד ראשי: אחוזה 98, מרכז אלרם, רעננה 4345003 טל': 7486193 - 09, פקס: 7414772 - 09
אילת טלפקס: 6341088 - 08
כל זכויות  שמורות למשרד עמליה פרנק כהן ושות' חברת עורכי דין  ©