פיצויים בגין תאונות דרכים

פיצויים בגין תאונת דרכים הינה סוגיה משפטית העומדת בפני עצמה בהתאם לחוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים – הפלת"ד. משרדנו מלווה אתכם באמצעות עורך דין תאונות דרכים את הנפגע החל מהשלב הראשון של הדיווח לחברת הביטוח בסמוך למועד התאונה ועד לסיום ההליכים לקבלת פיצויים בגין הנזקים שנגרמו עקב התאונה, לכתבה על משרדנו בעיתונות לחץ כאן.

עורכי הדין במשרדנו מנוסים מאד במו"מ למול חברות הביטוח על מנת לקבל את הפיצויים הראויים לנפגע וזאת אם באמצעות מו"מ למול חברת הביטוח ואם בהליכים משפטיים.

מעבר לפיצויים בגין נזקי הגוף שנגרמו כתוצאה מתאונת דרכים, הרי שרבים הם המקרים כי ישנם נזקים והפסדים נוספים לנפגע כגון נזקי רכוש, לקוחות משרדנו נהנים ממכלול השירותים הניתנים להם במקום אחד ומשרדנו מנהל את ההליכים הנדרשים על מנת לקבל את הפיצויים בגין נזקי הרכוש.

רבים הם המקרים בהם נתקל משרדנו שחברות הביטוח בעצמן יוצרות קשר עם נפגעי תאונות דרכים על מנת "לפצותם" קודם לפנייתם לקבלת ייצוג משפטי, חברות הביטוח מחתימות נפגעי תאונות דרכים על מסמכים המונעים מהם לשוב ולעמוד על מלוא הפיצויים המגיעים להם ולמרבה הצער ההתנהלות למול חברת ביטוח ללא ייצוג משפטי מתבררת כטעות שאין לה הופכין.

קבלת ייעוץ וייצוג משפטי למול חברת ביטוח יעלה את הסיכויים לקבלת פיצויי הולם.