רשלנות רפואית בהריון

הריון הוא דבר נפלא, תקופה של יצירת חיים, תהליך ממושך שמכשיר את האם להתחיל לדאוג לשלום העובר עוד בימיו הראשונים בטרם נולד. על כן יש נהוג לעבור מגוון בדיקות, על מנת לוודא שהכול בסדר ולעזור לעובר עד כמה שניתן, בטרם ייצא אל אוויר העולם. עם זאת, לעתים המעקב אינו תקין, הרופא אינו מקשיב לתסמינים בעייתיים, אבחן הבדיקות אינו מקצועי, הרופא אינו מוצא לנכון לשלוח לבדיקה נוספת וכו', כך שהתינוק עשוי להיוולד עם בעיה שהייתה יכולה להימנע, לו מעקב ההיריון היה יותר מקצועי וערני, ומכאן שמדובר על רשלנות רפואית בהריון.

עברת תאונת דרכים?
פנה אלינו לייעוץ אישי ללא התחייבות מלא פרטים ומיד נחזור:

הפעם אתם בידיים טובות

תביעות רשלנות רפואית בהריון מאוד נפוצות בבתי המשפט. רוב המשפטים מתבססים על ההנחה שלו הבדיקות היו מעלות בזמן מגוון בעיות, ניתן היה להפסיק את ההיריון ולהימנע בהמשך מעוגמת נפש. אחד הדברים החשובים ביותר שיש לעשות על מנת להגדיל את סיכויי ההצלחה במשפט, הוא לאסוף את כלל התיעודיים הרפואיים ממגוון הבדיקות השונות. דבר שני שחשוב לעשות, הוא למצוא עו"ד מקצועי שמתמחה בנישה של רשלנות רפואית בהריון- ממש כמו עורכת הדין עמליה פרנק כהן! עו"ד עמליה פרנק כהן עוסקת בתחום למעלה מ30 שנה ועל כן מכירה את התחום מבפנים ועובדת עם רופאים מומחים מהמובילים בארץ- כך שניתן לדעת, שלפחות הפעם, אתם בידיים טובות.

חוק ההתיישנות

בתביעות מסוג זה, לא פעם סכום הפיצוי יהיה מאוד גבוה. בנוסף, יש לדעת שניתן להגיש תביעה לא רק כ7 שנים לאחר המקרה, (כמו שמתאפשר במקרים אחרים של רשלנות), אלא במקרה זה חוק ההתיישנות נכנס לתוקף רק לאחר 25 שנה, וזאת על מנת לאפשר לתינוק שגדל והגיע לגיל 18, להחליט שהוא בעצמו מבקש לפעול ולהשיג צדק.

נלחמים עבורכם

חשוב להבין שתיקי רשלנות רפואית בהריון דורשים ידע נרחב הן בהליך הרפואי והן בהליך המשפטי, ועל כן מרגיע לדעת שמשרד עורכי הדין עמליה פרנק כהן בקיא בשני המקרים ומחזיק בניסיון רב. על כן אם מבקשים להשיג צדק, ולזכות בפיצוי כספי עבור הקלת חיי הרך הנולד, טוב לדעת שהגעתם למקום הנכון, למקום שיילחם עבורכם ועבור ילדיכם- עבור מה שמגיע לכם!