רשלנות רפואית בלידה

כמובן שהיה עדיף להימנע מכך, אך המציאות היא שלא פעם מערכת הבריאות עומדת מול מגוון תביעות, אם כנגד הרופא ואם כנגד מוסד הבית חולים. לא פעם בעת הלידה, בריאות האם והתינוק נתונים בידי הצוות הרפואי, ולעיתים בשל טעות אנוש, ציוד לקוי או נהלי בעייתיים, קורה שנגרם נזק לאם או לפעוט. באופן כללי נהוג לחלק רשלנות זו בין רשלנות שקרתה בזמן הלידה (למשל בעיה בעת ניתוח קיסרי), לבין רשלנות שקרתה בזמן ההיריון (למשל טעות באבחון מצב העובר)- כל סיטואציה וההשלכות שלה.

עברת תאונת דרכים?
פנה אלינו לייעוץ אישי ללא התחייבות מלא פרטים ומיד נחזור:

עד מתי ניתן להגיש תלונה?

בעוד שתלונות רשלנות כלליות ניתן להגיש לאורך שבע שנים מיום היווצרות העילה, הרי כאשר מדובר על רשלנות רפואית בלידה, הרי שאז מדובר על 25 שנה בהן ניתן להגיש את התלונה, כיוון שלא רק ההורים יכולים לבחור להגיש תביעה, אלא גם התינוק שנולד, ועם השנים הפך לבגיר שמבקש לקבל פיצוי כספי, עקב בעיה שהחלה עוד לפני שידע לדרוש את זכויותיו. אם גם אתם חושדים שנעשתה רשלנות רפואית בזמן הלידה או בעת ההיריון, אין צורך להמשיך לחיות עם סימני שאלה, אלא ניתן להגיע אל משרד עורכי הדין של עמליה פרנק כהן, (בין היתר מתמחה בתחום רשלנות רפואית), וליהנות מייעוץ אמין ומקצועי שמושתת על יותר מ30 שנה ניסיון בתחום.

ליווי מקצועי

בין המקרים השונים בהם השיגה עמליה פרנק כהן פיצוי מרבי, מדובר על טעות במתן זירוז, התרשלות בעת לידת וואקום, טעות באבחון ממצאי אולטרסאונד, סיבוך בניתוח קיסרי וכדומה. כאשר מדובר על רשלנות רפואית בלידה, לא פעם מדובר על פיצוי בגובה של של מיליוני שקלים, וזאת כי בית המשפט מבקש לפצות את הרך עבור תקופת חיים שלמה, ומתוך הסתכלות קדימה. בנוסף טוב לדעת שבהרבה מקרים חברות הביטוח ממהרות להגיע לפשרה- כך שמדובר על הליך מהיר ומשתלם.

מגיע לכם? תקבלו!

אם גם אתם מבקשים לבדוק את הסיכויים שלכם לזכות בצדק ובפיצוי כספי, פנו עוד היום לשיחת ייעוץ אצל עורכת הדין המובילה בתחום- עמליה פרנק כהן. כל מקרה ייבחן לעומק ובאופן מקצועי ואתם תזכו לשקט נפשי ובסכום הפיצוי המרבי.