רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים, אינם מסוג הניתוחי שחייבים לעבור על מנת לעזור למערכת הבריאות, אלא לרוב הם נעשים על מנת להרגיש יותר טוב עם הגוף, או על מנת לשפר את המראה החיצוני. כיוון שיש תחרות על כל לקוח, מרפאות רבות עשויות לחדד את היתרונות של הניתוח, למזער את הסכנות הכרוכות בהליך, ובאופן כללי לפזר חצאי אמיתות לצד הבטחות מנופחות. על כן, לא פעם לקוחות מתעוררים לתוך מציאות כואבת, עם בעיה רפואית, או עם בעיה מבחינה אסתטית, ואז רצוי להשיג צדק- לתבוע בגין רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים.

עברת תאונת דרכים?
פנה אלינו לייעוץ אישי ללא התחייבות מלא פרטים ומיד נחזור:

השגת צדק

בית המשפט נוטה לבחון רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים בחומרה יתרה, ולו כיוון שמדובר על ניתוחים שאין בהם הכרח והם אינם דחופים. על כן אם ניתוח קוסמטי יצא אל הפועל מבלי שכל האמת הוצגה ללקוח, או שהלקוח לא נתן את הסכמתו המפורשת לגבי כלל הסיכונים שהניתוח מביא עמו, (כלומר אין טופס "הסכמה מדעת" חתום), הרי שאז המטופל עתיד לזכות בפיצוי כספי נאה- כמובן כל עוד הוא ישכיל לגבות את עצמו עם עזרה מקצועית מתאימה.

פיצוי כספי כמובן

מכאן, בין אם המנתח הפריז לגבי סיכויי ההצלחה ובין אם המנתח "שכח" לציין את תופעות הלוואי, (או את אורך תקופת ההחלמה)- הרי שהלקוח המאוכזב מוזמן לצאת לתביעת רשלנות ולזכות בה. אם גם אתם עברתם הליך קוסמטי ויצאתם ממנו פגועים ברמה כזו או אחרת, טוב לדעת שאין להשלים עם זה או רק להתמרמר מכך, אלא ניתן להשיג צדק, ניתן להוכיח את הגוף המנתח ועל הדרך גם להשיג פיצוי כספי- כמובן כל עוד מצטיידים עם עורך דין מקצועי ומנוסה בתחום.

לצאת לדרך

אם מבקשים לצאת למערכה המשפטית באופן מושכל ומבטיח- אתם מוזמנים לפנות אל משרד עורכי הדין "עמליה פרנק כהן". המשרד מתמחה בתחום הרשלנות הרפואית ופועל בתחום כבר למעלה מ30 שנה, כך שיהיה קשה להפתיע אותו עם טיעון נגדי לא צפוי. בנוסף, מדובר על משרד שעובד בצמוד ליועצים רפואיים מהמובילים בארץ, וזכה בלא מעט תיקים בתחום. מכאן שניתן לדעת שאתם בידיים טובות ובדרך לעשות צדק! פנו עוד היום והחלו בתהליך.