רשלנות רפואית בשיניים

השיניים הן כלי שנילקח כמובן מאליו, אך ברגע שהוא נפגע, מבינים כמה הוא חיוני עבור התנהלות יומיומית תקינה. על כן, אם עברתם טיפול שיניים כזה או אחר, הקשבתם להמלצת הרופא, שילמתם ממיטב כספיכם ובסוף היום גיליתם שהוסב לכם נזק, או המצב רק החמיר, יש מצב שמדובר על עילה להגיש תביעה בדבר רשלנות רפואית בשיניים. אנשים רבים לא מכירים את החוק, ועל כן אינם יודעים שלצד העובדה שהם נפגעו, הם גם יכולים לצאת מורווחים- כל עוד הם יתבעו את הרופא המטפל ויימצא שאכן מדובר ברשלנות. אם אתם חושדים שזהו המקרה שלכם, אתם מוזמנים לפנות למשרד עורכי הדין עמליה פרנק כהן, ולהבין מהם הסיכויים שלכם וכיצד ניתן להשיג את המרב מהסיטואציה, לצד התנהלות מקצועית, אמינה ויעילה.

עברת תאונת דרכים?
פנה אלינו לייעוץ אישי ללא התחייבות מלא פרטים ומיד נחזור:

מקרים פופולאריים

בין המקרים היותר דומיננטיים בגינם אנשים מגישים תביעות בתחום רשלנות רפואית בשיניים, ניתן למצוא מקרים של עקירת שן בינה שלא לצורך, עקירת שיניים חובבנית בעת הליך אורתודנטי, הליך השתלה לקוי שאינו התייחס כראוי לממצאי הצילומים במהלך טיפול שיקום הפה וכדומה. בעיקרון כל התנהלות שחורגת מטיפול נורמטיבי שמאפיין טיפולי שיניים, עשויה להוות עילה לתביעה. על כן, אם עברת לאחרונה טיפול והתעורר חשד שנגרם נזק בעקבות טיפול שיניים רשלני- יש להגיע אל רופא מומחה ולהתייעץ עמו. כאשר פונים אל משרד עורכי הדין "עמליה פרנק כהן", ניתן להתחיל את הליך התביעה באופן מסודר, וגם לסמוך עליה שהיא תדע להפנות אל רופא מומחה בתחום- כי כך זה שמדובר על עורכת דין שפועלת בתחום רשלנות רפואית למעלה מ30 שנה.

יוצאים לדרך

לחץ כאן לעריכת לאחר שחברתם אל עו"ד שבקיא בתחום (הוא כבר יפנה אתכם לרופא מומחה), יש לאסוף באופן מסודר את כלל המסמכים- כולל צילומי רנטגן וכלל הקבלות שקיבלתם בתהליך, ומנקודה זו ניתן להתחיל בבירור מבחן "הרופא הסביר", בעזרת הרופא המומחה בתחום ובליווי עורך הדין. אם גם אתם חשים שזהו הסיפור שלכם, פנו עוד היום לשיחת ייעוץ אצל ד"ר עמליה פרנק כהן, ותתחילו להבין איזה גובה פיצוי ממתין לכם, בהתאם למידת הנזק. ניתן להשיג צדק, למה שלא לנצל זאת?